Actor | Papel | |
---|---|---|
Gary Cole | Alden Parker | |
Wilmer Valderrama | Nick Torres | |
Katrina Law | Jessica Knight | |
Sean Murray | Timothy McGee | |
Diona Reasonover | Kasie Hines | |
David McCallum | Donald "Ducky" Mallard | |
Brian Dietzen | Jimmy Palmer | |
Rocky Carroll | Leon Vance | |
Brian Dietzen | Jimmy Palmer | |
Scottie Thompson | Jeanne Benoit | |
Liza Lapira | Michelle Lee | |
Michael Gilden | Marty Pearson | |
Christopher Michael Moore | Miles Larson | |
Mandy June Turpin | Karen Bright | |
Marcella Lentz-Pope | Amy Bright | |
Rico E. Anderson | Rick Samson | |
Corey Stoll | Martin Quinn | |
Sandra Hess | Regine Smidt | |
David Dayan Fisher | Trent Kort | |
Don Franklin | Ron 'Slacks' Sacks | |
Joe Spano | Tobias Fornell |
Nombre | Trabajo |
---|---|
Shawna Hoppes | Executive Producer's Assistant |
Ted Martinez | Production Accountant |
Miles Bergsma | Music Editor |
Greg Burns | Additional Music |
Jeff Burns | Additional Music |
Joel Sinderman | Location Manager |
Jim McClafferty | Location Manager |
Gregory Gontz | Supervising Editor |
Jaime Killion | Assistant Production Coordinator |
Suzanne McRobert | Script Supervisor |
Greg Nutt | Transportation Coordinator |
Craig Reedy | Construction Coordinator |
Christopher J. Kristoff | Key Costumer |
Eleni Handrinos | Key Costumer |
Rachel Good | Costume Supervisor |
Tina Hoffman | Makeup Artist |
Robert Bernard | Graphic Designer |
James M. Cox | Chief Lighting Technician |
David A. Marten | Special Effects Coordinator |
Diamond Farnsworth | Stunt Coordinator |
Meli Reilly | Production Coordinator |
Dan Nasworthy | First Company Grip |
George Flores | Production Sound Mixer |
Mike Cunningham | Property Master |
Jim Walters | Set Designer |
Daniel Begakis | Set Decoration |
Douglas S. Reilly | Art Direction |
Meredith Goble | Casting |
Krysti Baxter | Casting |
Jason Kennedy | Casting |
Robert Steuer | Production Designer |
Steven D. Binder | Executive Producer |
Mark Horowitz | Executive Producer |
Scott Williams | Executive Producer |
Mark Harmon | Executive Producer |
David J. North | Executive Producer |
Christopher J. Waild | Executive Producer |
Mark R. Schilz | Co-Executive Producer |
Avery C. Drewe | Co-Executive Producer |
Marco Schnabel | Co-Executive Producer |
Brendan Fehily | Co-Executive Producer |
Yasemin Yilmaz | Co-Executive Producer |
Katherine Beattie | Co-Executive Producer |
Chad Gomez Creasey | Co-Executive Producer |
Richie Owens | Supervising Producer |
Justin J. Kilmer | Co-Producer |
Dana Paul | Executive Producer's Assistant |
Nicole 'Nikki' Wright | Executive Producer's Assistant |
Mason Kopeikin | Supervising Sound Editor |
Alec St. John | Sound Re-Recording Mixer |
Marshall Garlington | Sound Re-Recording Mixer |
Paul Longstaffe | ADR Supervisor |
Brian Kirk | Music |
Donald P. Bellisario | Executive Producer |
Susan Bluestein | Original Casting |
Carla Dean | Hairstylist |
Leon Carroll Jr. | Technical Advisor |
Craig Harvey | Technical Advisor |
Maurice Jackson | Theme Song Performance |
Matt Hawkins | Theme Song Performance |
Neil Martin | Theme Song Performance |
David Schiller | Production Supervisor |
Dennis Smith | Director |
John C. Kelley | Writer |
Robert Palm | Writer |