Actor | Papel | |
---|---|---|
Gary Cole | Alden Parker | |
Wilmer Valderrama | Nick Torres | |
Katrina Law | Jessica Knight | |
Sean Murray | Timothy McGee | |
Diona Reasonover | Kasie Hines | |
David McCallum | Donald "Ducky" Mallard | |
Brian Dietzen | Jimmy Palmer | |
Rocky Carroll | Leon Vance | |
Gary Grubbs | Elmo Poke | |
Gregory Itzin | Director Charlie | |
Gerry Becker | William Baer | |
Dane Northcutt | Timothy Kerry | |
Gerald Downey | Ray Trapp | |
Robert Bagnell | Leonard Rish | |
Gerald McCullouch | FBI Agent | |
Michael Adler | CPT Burger | |
Steve Bridges | George W. Bush | |
Michael Maize | Security Guard | |
Richard Anthony Crenna | Bobby | |
Jeremy Overstreet | Agent Bowman | |
Darcas Macopson | Carl Pritchard | |
Asante Jones | Andy Kochofis | |
Pancho Demmings | Gerald Jackson | |
Alan Dale | Tom Morrow | |
Joe Spano | Tobias Fornell | |
Lawrence Pressman | SS Director Mark | |
Michael Maize | TSA Guard Dennis | |
Jennifer Weston | Medic (uncredited) | |
Vivienne Bellisario | Mysterious Redhead |
Nombre | Trabajo |
---|---|
Shawna Hoppes | Executive Producer's Assistant |
Ted Martinez | Production Accountant |
Miles Bergsma | Music Editor |
Greg Burns | Additional Music |
Jeff Burns | Additional Music |
Joel Sinderman | Location Manager |
Jim McClafferty | Location Manager |
Gregory Gontz | Supervising Editor |
Jaime Killion | Assistant Production Coordinator |
Suzanne McRobert | Script Supervisor |
Greg Nutt | Transportation Coordinator |
Craig Reedy | Construction Coordinator |
Christopher J. Kristoff | Key Costumer |
Eleni Handrinos | Key Costumer |
Rachel Good | Costume Supervisor |
Tina Hoffman | Makeup Artist |
Robert Bernard | Graphic Designer |
James M. Cox | Chief Lighting Technician |
David A. Marten | Special Effects Coordinator |
Diamond Farnsworth | Stunt Coordinator |
Meli Reilly | Production Coordinator |
Dan Nasworthy | First Company Grip |
George Flores | Production Sound Mixer |
Mike Cunningham | Property Master |
Jim Walters | Set Designer |
Daniel Begakis | Set Decoration |
Douglas S. Reilly | Art Direction |
Meredith Goble | Casting |
Krysti Baxter | Casting |
Jason Kennedy | Casting |
Robert Steuer | Production Designer |
Steven D. Binder | Executive Producer |
Mark Horowitz | Executive Producer |
Scott Williams | Executive Producer |
Mark Harmon | Executive Producer |
David J. North | Executive Producer |
Christopher J. Waild | Executive Producer |
Mark R. Schilz | Co-Executive Producer |
Avery C. Drewe | Co-Executive Producer |
Marco Schnabel | Co-Executive Producer |
Brendan Fehily | Co-Executive Producer |
Yasemin Yilmaz | Co-Executive Producer |
Katherine Beattie | Co-Executive Producer |
Chad Gomez Creasey | Co-Executive Producer |
Richie Owens | Supervising Producer |
Justin J. Kilmer | Co-Producer |
Dana Paul | Executive Producer's Assistant |
Nicole 'Nikki' Wright | Executive Producer's Assistant |
Mason Kopeikin | Supervising Sound Editor |
Alec St. John | Sound Re-Recording Mixer |
Marshall Garlington | Sound Re-Recording Mixer |
Paul Longstaffe | ADR Supervisor |
Brian Kirk | Music |
Donald P. Bellisario | Executive Producer |
Susan Bluestein | Original Casting |
Carla Dean | Hairstylist |
Leon Carroll Jr. | Technical Advisor |
Craig Harvey | Technical Advisor |
Maurice Jackson | Theme Song Performance |
Matt Hawkins | Theme Song Performance |
Neil Martin | Theme Song Performance |
David Schiller | Production Supervisor |
Julie B. Watson | Coordinating Producer |
Donald P. Bellisario | Executive Producer |
Stephen Michael | Editor |
Steven Bramson | Music |
Jeff Vlaming | Producer |
Mark R. Schilz | Producer |
Avery C. Drewe | Producer |
Doris Egan | Supervising Producer |
Mark Horowitz | Co-Executive Producer |
Chas. Floyd Johnson | Co-Executive Producer |
Don McGill | Supervising Producer |
Philip DeGuere Jr. | Consulting Producer |
Steven D. Binder | Producer |
Donald P. Bellisario | Director |
Donald P. Bellisario | Writer |
Dennis Smith | Director |
William Webb | Director of Photography |
David Bellisario | Producer |
Don McGill | Writer |