Actor | Papel | |
---|---|---|
Jason Beghe | Hank Voight | |
Tracy Spiridakos | Hailey Upton | |
Marina Squerciati | Kim Burgess | |
Patrick John Flueger | Adam Ruzek | |
LaRoyce Hawkins | Kevin Atwater | |
Benjamin Levy Aguilar | Dante Torres | |
Amy Morton | Trudy Platt | |
Dano Duran | Cab Driver | |
Samuel Hunt | Greg 'Mouse' Gerwitz | |
Louis Cancelmi | Charlie Koslo |
Nombre | Trabajo |
---|---|
Gavin Harris | Executive Producer |
Chad Saxton | Executive Producer |
Craig Cannold | Co-Executive Producer |
Kevin Deiboldt | Co-Executive Producer |
Terry Blythe | Supervising Producer |
Ike Smith | Producer |
Michael Stone | Post Production Coordinator |
Elena Perez | Story Editor |
Zach Butler | Script Coordinator |
John Milo Train | Sound Re-Recording Mixer |
Dane Leon | Music Editor |
Tanisha Tyler | Casting Associate |
Timothy Troy | Dolly Grip |
Amy Vachon | Extras Casting |
Pat Sage | Dolly Grip |
Paul Demos | Dolly Grip |
Matt Johnson | Best Boy Electric |
Jon Stevenson | Best Boy Grip |
Jason Johnston | Boom Operator |
Joshua Zylstra | Leadman |
Flynn Thomas Smith | Assistant Property Master |
Tricia Schneider | Set Decoration |
Tom Lowell | Stunt Coordinator |
Kevin Kenny | Construction Coordinator |
David Greene | Special Effects Coordinator |
Louis Mackall | Visual Effects Supervisor |
Patrick Muldoon | Location Manager |
David J. Chamerski | Property Master |
William F. Hogan | Transportation Coordinator |
Patricia Frontain | Script Supervisor |
Michael Collins | Production Accountant |
David 'Louie' Lukasik | Gaffer |
Dorota Pabian | Hair Department Head |
Alma Izquierdo | Makeup Department Head |
Rikki Gimelstob | Casting |
Jeffrey M. Lee | Story Editor |
Donny Dasbach | Craft Service |
Jason Storandt | Key Grip |
Tyler Ventura | Second Second Assistant Director |
Kyle Belousek | First Assistant "A" Camera |
Donald Carlson | First Assistant "B" Camera |
Nick Wilson | First Assistant "C" Camera |
Zach Bradshaw | Production Office Coordinator |
Rosendo Hernandez | Catering |
Brian Luce | Producer |
Anastasia Puglisi | Supervising Producer |
Gwen Sigan | Executive Producer |
Chip Touhey | Unit Production Manager |
Craig Cannold | Unit Production Manager |
Susan Kaufmann | Costume Design |
Gary Baugh | Art Direction |
Jon Ailetcher | Production Sound Mixer |
Jennifer Miller | Costume Supervisor |
Jeffrey Kaplan | Sound Supervisor |
Stacy Wallen-McCarthy | Music Supervisor |
Rebecca McGill | Co-Executive Producer |
Scott Gold | Co-Executive Producer |
Laura A. Garcia | Associate Producer |
Daniele Bernstein | Co-Producer |
Rick Eid | Executive Producer |
Arthur W. Forney | Executive Producer |
Jonathan Strauss | Co-Producer |
Michael Brandt | Executive Producer |
Derek Haas | Executive Producer |
Peter Jankowski | Executive Producer |
Dick Wolf | Executive Producer |
Atli Örvarsson | Original Music Composer |
Gregory Van Horn | Production Design |
Todd Morrissey | Sound Re-Recording Mixer |
Jonathan Strauss | Casting |
Claire Simon | Local Casting |
Walt Smith | Technical Advisor |
Eduardo Javier Canto | Idea |
Ryan Maldonado | Idea |
Craig Gore | Writer |
Tim Walsh | Writer |
Terry Miller | Director |